Kente duyulan ortak sevginin simgesi

Kente duyulan ortak sevginin simgesi

Ortak bir yaşam

Tarihi, doğal güzellikleri ve orada yaşayan insanların o şehre duydukları sevgi… Balıkesir’in zengin tarihini geleceğe daha da güçlü bir şekilde taşımayı hedefleyen Kent Girişim, sizler için yepyeni bir yaşamın kapılarını açıyor.

10 köklü şirketin ortaklaşa kurduğu Kent Girişim, Yaşam Kent projesiyle Balıkesir’deki yaşamı sizler için yeniden tasarlıyor. Ortak hayalleri gerçeğe dönüştüren bu proje, kente yeni bir çehre kazandırırken yaşam standartlarınızı da hayallerinizin bile ötesine taşıyor.

Lüks detaylara sahip daireleri, şehir terasları, ferah avlusu ve açık hava konseptli mağazaların yer aldığı çarşısı ile “ilklere” imza atan Yaşam Kent’te ayrıcalık sizin için bir yaşam biçimi olacak.

Kent Girişim ortağı şirketler
  • Asya Otelcilik Turizm Ticaret Ltd. Şti
  • Aydınlar Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  • Baykan Mobilya Mutfak Ltd. Şti
  • Bilcanlı Alibey Gıda Hayvancılık Ltd. Şti.
  • DBK Kereste İnşaat Ltd. Şti.
  • Demiraslan İnşaat Petrol Ltd. Şti
  • Işıklar Grup Mühendislik Yapı Ltd. Şti.
  • Kula Yağ ve Emek Yem A.Ş.
  • Pehlivan Orman Ürünleri Ltd. Şti.
  • Remzi Çakar Gıda Sanayi Tic. A.Ş.

Yaşamdan daima en iyisini isteyenlere…

Bir elini Marmara’ya diğer elini Ege’ye uzatan Balıkesir, yepyeni bir yaşam anlayışıyla tanışıyor. Ayrıcalıklı konumu, benzersiz tasarımı ve yüksek standartlarıyla Yaşam Kent, hayattan daima en iyisini bekleyenlerin adresi oluyor.

Çağın gerektirdiği lüks ve konfor arayışını eksiksiz bir şekilde karşılayan Yaşam Kent, kentin gündelik yaşam ritüellerini, ticaret anlayışını ve sosyal hayatını modern bir yaşam alanında buluşturuyor. Birbiri ile bağlantılı 4 blok ve farklı büyüklüklerde 141 daire ile 28 adet çarşı dükkanlarından oluşan, ortasındaki geniş avlusu ve sosyal alanlarıyla da dikkat çeken Yaşam Kent, kent yaşamına yeni bir çehre kazandırıyor.

Kentin dokusuna modern dokunuş…

Yaşam Kent, mimarisiyle geçmiş ve gelecek arasında bir köprü kurarken; farklı yükseklikteki blokları bir araya getirerek Balıkesir’in doğal dokusuna da bir gönderme yapıyor. Tam ortasında konumlanan geniş avlusu ise buradaki yeni yaşamın merkezini oluşturuyor. Aradığınız yenilikleri Yaşam Kent'te bulacaksınız.

Açık havada yaşam başka

Yaşam Kent’in ferah avlusu; yüksek değerli ticari ünitelere, açık ve kapalı sosyal alanlara ve hareketli meydanlara ev sahipliği yapıyor. Projenin Bandırma Caddesi tarafında yer alan köşe meydanları ve bu meydanlara bakan yeme-içme alanları, turistik şehirlerin hareketli ve eğlenceli yaşamını kente taşıyor. Yaşam Kent’in avlulu mimarisi yalnızca konutlara ferahlık kazandırmakla da kalmıyor, aynı zamanda bodrum katta yer alan otopark alanında da doğal ışık ve oksijen girmesine yardımcı oluyor.

Güvenliğe önem verenler için

Yaşamdan keyif alırken güvende hissetmek ve huzurla zaman geçirmek...Her detayı düşünülmüş giriş-çıkış,otopark ve açık-kapalı kullanım alanlarında kurgulanmış kameralı kontrol noktaları ile hem siz hem de çocuklarınız YaşamKent'te güvendesiniz.

Yepyeni bir yaşam anlayışı ile tanışın!

Bize Ulaşın

Formu doldurun en kısa sürede size ulaşalım.